photo183111928211680721

میز جلومبلی در دکوراسیون منزل ، ویژگی ها و سبک ها

میز جلومبلی در دکوراسیون منزل ، ویژگی ها و سبک ها

مبلمان :میز جلو مبلی در کنار مبلمان منزل قرار گرفته و می توان گفت جزیی ناپذیر و مهم در دکوراسیون خانه است. علاوه بر اینکه میز جلو مبلی از نظر ظاهری می تواند تکمیل کننده فضا باشد.عملکرد و کاربرد مثبت آن خانه را هم نباید نادیده گرفت.

میز جلو مبلی نوعی میز کشیده با ارتفاع کوتاه است و به گونه ای طراحی می شود که روبروی مبلمان قرار گیرند. میزجلومبلی برای قرار دادن کتاب ،روزنامه ، ظروف پذیرایی ،لوازم دکوری و مانند آن ها که در حین نشستن روی مبل کاربرد دارد، استفاده می شود.

زمانی که می خواهید میز جلومبلی خانه خود را تهیه کنید به این نکات دقت فرمایید:

بودجه:در سبک مدرن محدوده وسیعی از انتخاب بر اساس بودجه مورد نظر وجود دارد.

فرم:انتخاب فرم مناسب با فضای داخلی خانه در بهتر شدن دکوراسیون اهمیت بسیاری دارد . فضای کوچک وباریک دارید یا فضای بزرگ و پهن ؟پس بهتر است فرم میز جلو مبل بیضی و بدون گوشه را انتخاب کنید. اگر فرم مستطیل استفاده می کنید حداقل 80 سانتیمتر بین میز جلو مبلی و تلویزیون فاصله بگذارید تا رفت و آمد بدون دردسر داشته باشید.

اندازه :ارتفاع میز جلو مبلی مشخص است .سطح میز جلو مبلی باید 5 سانتیمتر بالاتر از ارتفاع مبلمان کناری خود باشد. به گفتهگروه دکوراسیون طوفان میز جلو مبلی در حالت عادی و استاندارد 40 تا 45 سانتیمتر ارتفاع دارد.

سبک ها

سبک سنتی:در این مدل چوب کار شده ، منبت کاری و تزیین شده طرفداران بسیاری دارد ویاد آور گذشته هستند.

میز جلومبلی کلاسیک از چوب ساخته می شودوبه دلیل هنر های انجام شده بر روی چوب آن دارای هزینه نسبتا بالایی هستند.

سبک مدرن: میز جلومبلی مدرن در دکوراسیون سبک مدرن استفاده می شود و نسبت به باقی سبک های میزجلومبلی از طرفداران بیشتری دارد چرا که همخوانی بیشتری حتی با دیگر سبک های دکوراسیون بوجود می آورد.

سبک روستیک: میز جلومبلی به سبک روستیک ظاهر روستایی و قدیمی بوجود می آورد .از متریال چوب ساخته می شود ولی الگوهای طراحی آن نسبت به میز جلو مبلی مدرن و کلاسیک ساده تر هستند.

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *