مسکونی

انواع بوفه و ویترین در دکوراسیون

 

ویترین: یکی از عناصری است که در خانه های ایرانی به وفور دیده می شوند. معمولا به نمایش گذاشتن ظروف تزیینی و ظروف پذیرایی خاص در انواع بوفه و ویترین انجام می شود .نباید فراموش کرد که بهترین فضا برای استفاده از بوفه و ویترین ، دکوراسیون پذیرایی و غذا خوری است.

بوفه و ویترین سبک مدرن

برای دکوراسیون به سبک مدرن ، باید از نوعی بوفه و ویترین استفاده کنید که ساده تر بوده و تزیینات زیادی نداشته باشند . خطوط ساده و منظم ،از ویژگی های سبک مدرن است. بوفه مدرن می تواند تنها دارای طبقاتی ساده برای نمایش ظروف یا وسایل دکوری باشند و تمرکز بیشتر را روی نمایش محتویات بوفه بگذارند .

ویترین به سبک کلاسیک 

ویترین کلاسیک دارای چوب برش خورده و تزیینات کار شده بسیاری با خطوط منحنی است که به شکوه و وقار دکوراسیون پذیرایی و غذا خوری خانه شما می افزاید . زمانی که از بوفه سبک کلاسیک و با تزیینات استفاده می کنید حتما سبک خانه خود را در نظر داشته باشید .

 

به گفته طراحان دکوراسیون داخلی طوفان اگر خانه شما به سبک کلاسیک و مقداری ساده تر دکور شده است دو گزینه در پیشرو دارید:

 

1- استفاده از ویترین به سبک کلاسیک و با بدنه کار شده : در این حالت بهتر است از ظروف و وسایل دکوری ساده و با رنگ های مشابه استفاده کنید.

2- استفاده از ویترین به سبک مدرن و با بدنه ساده : در این حالت بهتر است از ظروف و وسایل دکوری قدیمی و با ارزش استفاده شود حتی می توانند دارای رنگ های متنوعی باشند.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *