مسکونی

بافت هایی که در طراحی دکوراسیون خانه شما می درخشند

مبانی طراحی داخلی:طراحی داخلی فقط به این معنا نیست که بتوان مبلمان  و رنگ ها را در کنار هم بچینند و به یک ترکیب موفق برسد، عوامل خیلی زیادی هستند که در طراحی دکوراسیون داخلی خانهتاثیر گذار هستند و باید به آن ها نیز توجه کنید در آن صورت است که می توانید به یک دکوراسیون خوب  عالی دست پیدا کنید. در واقع این مسائل هستند که طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه را ارزشمندتر و زنده تر می کنند. یکی از این عوامل بافت در طراحی دکوراسیون داخلی است .

بافت چیست؟

همان طور که می دانید هر وسیله ای دارای ظاهری خاص است و بافت به جنسی که اشیا از آن ساخته شده اند مربوط است و چگونگی رویه سطح را از لحاظ نرمی ، صیقلی بودن و زبری بیان می کند.

بافت های بصری

بافتهای بصری در واقع بافت هایی هستند که سطوح را از لحاظ چشمی و دیداری از هم متمایز می کند ، این نوع بافت ها معمولا به صورت دو بعدی هستند . منظور از دو بعدی بودن این طرح ها این است که آن ها معمولا نقاشی می شوند . این نوع بافت ها معمولا در تابلوهای نقاشی وآثار هنری دیده می شوند ، البته تکنیک های اجرای آن ها ممکن است متفاوت باشد.

بافت های لامسه ای

بافت های لامسه ی ، بافت هایی هستند که کاملا می توان تفاوت آن ها را با دیگر سطوح لمس و حس کرد . این بافت ها معمولا دارای سطوحی برجسته هستند .

بافت در طراحی دکوراسیون داخلی

شاید باورش کمی سخت است اما بافت ها در طراحی دکوراسیون داخلی نقش خیلی مهمی دارند . وجود آن ها دکوراسیون داخلی خانه را از خامی و یک نواختی نجات می دهد . به آن عمق و بعد می بخشد و باعث می شود هر وسیله ای حالت زنده تری در خانه باشد.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *