74290296617579659048

موکت پرز بلند ، کفپوش نرم و راحت در دکوراسیون منزل

 

فرش و قالیچه:موکت ها از گذشته های دور مهمان خانه های ما بوده اند ، اگرچه کفپوش های مدرن و متنوع برای پوشاندن کف پرطرفدار است اما هیچ کدام برای ایجاد احساس آرامش قابل قیاس با موکت ها نمی باشد .موکت ها انواع مختلفی دارند.

موکت پرز بلند بهترین گزینه برای افرادی است که در مناطق سردسیر سکونت دارند ،ضخامت برخی از این موکت ها آنقدر زیاد است که از این لحاظ به فرش های ماشینی شباهت  زیادی دارند .پس اگر می خواهید فضای شما در فصل زمستان گرم و در تابستان نرم و راحت باشد.

مزایای موکت پرز بلند

موکت پرز بلند همانند سایر موکت ها برای حرارت و صدا به شکلی عایق به حساب می آیند ،به همین دلیل برای محیط های سرد و پر سروصدا هم قابل استفاده هستند.با داشتن موکت پرز بلند کف خانه شما همیشه نرم و راحت است. از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ هستند . موکت های پرز بلند را به سادگی می توانید جایگزین فرش های ماشینی کنید و از این حیص این موکت ها مقرون به صرفه محسوب می شوند.

معایب موکت پرز بلند 

علاوه بر مزایای بیشمار موکت پرز بلند معایبی نیاز دارد ،موکت های پرز بلند فضای شما را کوچکتر نشان می دهد . بزرگترین عیب این نوع از موکت ها نظافت آن می باشد چرا که به لحاظ تارهای بلند گرد و غبار و آلودگی را به سرعت به خود جذب می کند و در زمان نظافت آن شما را با چالش مواجه می کند بنابراین اگر فرزند کوچک و یا خانه پر رفت و آمدی دارید موکت پرز بلند مناسب دکوراسیون شما نمی باشد.

موکت پرز بلند در دکوراسیون نشیمن

موکت های پرز بلند به لحاظ طرح و نقش های گوناگون برای دکوراسیون فضاهایی مانند نشیمن بسیار مناسب می باشد ، و می تواند جایگزین ایده آلی به جای فرش ها در دکوراسیون نشیمن های مدرن باشد،بهتر است برای هماهنگی این نوع از موکت ها با سایر جزئیات دکوراسیون تان از رنگ های چرک تابی و خنثی استفاده نمایید تا به لحاظ نظافت دچار مشکل نشوید.

موکت پرز بلند در دکوراسیون اتاق خواب

با انتخاب موکت پرز بلند برای دکوراسیون اتاق خوابتان راحتی و آرامش را به خود هدیه کنیدو پوشش الیافی و پرز های بلند این نوع از موکت ها به خوبی به گرم تر شدن فضای داخلی اتاق خواب شما کمک می کند . استفاده از انواع طرح دار موکت های پرز بلند به خوبی می تواند ظاهر دکوراسیون اتاق خواب شما را منحصر به فرد کند.

موکت پرز بلند در دکوراسیون اتاق کودک

موکت پرز بلند برای اتاق کودکان بسیار مناسب هستند و ایمنی بچه ها را تا چند سال اول زندگی فراهم می کند . می توانید رنگ های شاد و فانتزی تری را برای اتاق کودکان انتخاب کنید و ظاهر با مزه و دوست داشتنی به آن ببخشید .توجه داشته باشید که اگر موکت پرز بلند انتخاب شما برای اتاق کودک است نسبت به نظافت آن توجه بیشتری داشته باشید تا مانع از ایجاد حساسیت در کودک شما شود.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *