مسکونی

چگونه رنگ مبلمان ،فرش و پرده را ست کنیم؟

ست کردن رنگ ها و مبلمان: اگر برای دکوراسیون منزل مبلمانی با رنگ های روشن را در نظر گرفته اید ،بهتر است برای روح بخشیدن بهدکوراسیون داخلی اتاق تان از رنگ های شاد برای پرده یا فرش استفاده کنید.اما دقت داشته باشید یکی از این دو عنصر را به رنگ های متضاد و خیلی چشم گیر انتخاب کنید .

ست کردن رنگ ها و پرده ها: اگر می خواهید فضای صمیمانه تری را تجربه کنید از پرده های طرح دار در دکوراسیون منزل تان استفاد کنید. می توانید پرده ها را از پارچه های طرح دار و مختلف انتخاب کنید ولی رنگ ها اگر از خود مبلمان الهام گرفته شود بهتر است. با این کار رنگ ها راحت تر ست می شود.

ست کردن رنگ ها و فرش ها: بعد از پرده ها ، فرش ها خیلی بر دکوراسیون داخلی منزل شما تاثیر گذارند.هر قدر انتخاب رنگ خوبی برای پرده ها و مبلمان داشته باشید، این زیبایی فقط با انتخاب یک فرش مناسب تکمیل خواهد شد. برای فرش ها می توانید از رنگ های پارچه و کوسن های مبل تان الهام بگیرید. از فرش های روشن نترسید ، درست است که در نظر اول تمیز کردنشان کاری دشوار به نظر می رسد اما نمی توان از جلوه و زیبایی که به فضای داخلی می بخشد به سادگی گذشت.

ست کردن رنگ فرش ، پرده و کوسن: اگر از رنگ سفید برای دیوار ها و سقف فضای تان استفاده کرده اید برای از بین بردن حس کسالت و یکنواختی فضا می توانید از یک رنگ واحد و پرجلوه برای پرده و فرش اتاق تان استفاده کنید.

ست کردن رنگ های مختلف در دکوراسیون داخلی : اگر مایل هستید در فضای داخلی خود تفاوت ایجاد کنید ، می توانید تمام رنگ هایی که برای دکوراسیون منزل تان انتخاب کرده اید را در هر سه عنصر پرده ، فرش و مبلمان به کار ببرید .

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *