tag11 (3)

میز نهار خوری کوچک در خانه های مدرن

غذا خوری: کافی است همین الان به نزدیک ترین نجاری محل بروید و از او بخواهید برایتان یک طاقچه بسیار ساده بسازد که قسمت کناری آن با لولا جدا شده باشد .حتی می تواند این کار را روی یکی از شوفاژ های خانه هم انجام دهید ،طاقچه ای که روی رادیاتور را می پوشاند و قطعه ای که قسمت پایین رادیاتور ها را پوشش می دهد . با این کار فقط تا اینجا یک نشان را زده اید .هدف دوم داشتن یک میز ناهار خوری ساده است .

در روش دیگر میز ناهار خوری مانند یک کشوی بسیار باریک در فضای بین دو کشوی بزرگ آشپزخانه قرار گرفته است .پایه های آن هم طوری ساخته شده اند که هیچ برخوردی با کشوهای پایینی نداشته باشد فقط کافی است میز کشویی رابیرون بکشید.

 

image (1)

این روزها طراحی کابینت های آشپزخانه با قدیم خیلی فرق کرده است. پیش از این کابینت های فلزی با دسته های هلالی بودند و شکل و شمایل یکدستی که داشتند ، چند ردیف پایین و چند تایی هم روی دیوار. نهایت ایده ای که خرج می کردند ساختن دو،سه تا کشو بود.بعد ها که کابینت های ام دی اف آمد باز هم طراحی ها زیاد فرقی نکرد فقط اینکه آشپزخانه ها اپن شدند و می شد برایشان  کاری کرد . اماحالا طراحی های ناب و بکر شده اند ، طرح هایی که هم زیبایی مدرن خودشان را دارند و هم کلی از مشکلاترا حل می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *